Služby

Stěžejním cílem společnosti Notes CS, a.s. je poskytovat řešení odpovídající komplexnímu pohledu a projektovému přístupu, která splňují individuální potřeby našich zákazníků a metodice ITIL.

Zajišťujeme veškeré činnosti počínající podporou správců systémů, uživatelů či vývojářů přes cílenou podporu aplikací nebo celých řešení, jejich úpravy či rozvoj přes pravidelnou údržbu systémů a cílené konzultace až po hostování aplikací v našem produkčním prostředí. Kromě zde vypsaných oborů činnosti umožňujeme našim zákazníkům hostovat aplikace v našem produkčním aplikačním prostředí včetně správy aplikací/informačního obsahu.

Dodavatel hardware

Prodáváme  a  podporujeme  technologie  a  znalostní  báze  všech  nejdůležitějších  výrobců: 

Disponujeme vynikajícími referencemi a zkušenostmi u tradičních zákazníků.

V případě zájmu můžeme reference doložit.

Dodavatel software


Compelson (www.compelson.cz)

Společnost Compelson Labs byla založena roku 1991 a je známá svými průkopnickými produkty, jako je MOBILedit, momentálně používaný milióny uživatelů po celém světě pro mnoho úkonů týkajících se telefonů.


ElcomSoft (www.elcomsoft.com)

ElcomSoft nabízí komplexní škálu nástrojů pro odemknutí přístupu k mnoha typům dat, obnovení hesel a dešifrování šifrovaných souborů a svazků. Řada mobilních forenzních produktů společnosti umožňuje forenzně spolehlivé získávání důkazů z celé řady chytrých telefonů a cloudových služeb.


OXYGEN FORENSICS (www.oxygen-forensics.com)

OXYGEN FORENSICS je společnost sestávající se z odborníků na mobilní zařízení, která je téměř bezkonkurenční v chápání komunikačních protokolů mobilních zařízení. Díky těmto znalostem je jejich software a hardware ve spoustě ohledech učinější než konkurenčními forenzními analytické nástroje.


MAGNET FORENSICS (www.magnetforensics.com)

MAGNET FORENSICS je globální lídr ve vývoji digitálního softwaru pro vyšetřování, který získává, analyzuje a sdílí důkazy z počítačů, smartphonů, tabletů a zařízení souvisejících s IO. Soudně respektované důkazy získané nástroji Magnet Forensics byly použity k podpoře širokého spektra vyšetřování včetně počítačové kriminality, zněužívání dětí, terorismu, podvodů a krádeže duševního vlastnictví.


PASSWARE (www.passware.com)

PASSWARE je celosvětově lídrem v oblasti obnovy hesel, dešifrování a softwaru e-Discovery zejména pro federální a státní agentury, orgány činné v trestním řízení, vojenské organizace, personál helpdesku, firmy a soukromé spotřebitele.


FOOKES SOFTWARE (www.fookes.com)

FOOKES SOFTWARE je společnost, která stojí za populární programy uživanými forenzními experty a vyšetřovateli po celém světě, jako jsou Aid4Mail, NoteTab a Easy Thumbnails. Specializuje se na zpracování textových dat (parsování, vyhledávání, konverze) a zpracování e-mailů (migrace, eDiscovery, archivace).


ACCESSDATA (https://accessdata.com)

ACCESSDATA je výrobce jednoho z nejkomplexnějších digitálních softwarů pro vyšetřování, který získává, analyzuje a sdílí důkazy z počítačů, smartphonů, tabletů a po celou dobu životního cyklu vyšetřování případu


X-WAYS (www.x-ways.net)

X-WAYS je přední vývojář a dodavatel počítačového forenzního softwaru za hranicemi USA. Software je využíván pro počítačové forenzní, elektronické vyhledávání, obnovu dat, zpracování dat na nízké úrovni a zabezpečení IT.


BlackBag Technologies (www.blackbagtech.com)

Společnost BlackBag Tech je výrobcem známých nástrojů BlackLight a MacQuisition pro zajišťování a analýzu dat ze zařízení s operačními systémy macOS a iOS.

Konzultační činnost

Technická podpora

V oblasti servisu a SW podpory zabezpečujeme nejen provoz těch částí informačního systémů, které jsme dodali,  ale  poskytujeme  komplexní  a  profesionální  podporu  i  na  části  IS  od  dodavatelů  třetích  stran.

Vývoj a implementace

Reinženýring

Součástí naší nabídky jsou i projekty reinženýringu – ať již ve státní správě nebo v podnikové sféře. Naši zaměstnanci disponují odbornými znalostmi  na  procesní  řízení,  mají  značné  zkušenosti  se  zpracováním  metodiky  a  pracovních  postupů  pro analýzu  a  modelování  procesů.  Mají rovněž  zkušenosti  s formulací  konkrétních  návrhů  na  změny  organizační struktury  územních  orgánů  státní  správy  a  restrukturalizaci  procesů  včetně  vytvoření  podmínek  pro  efektivní zavádění a využívání informačních systémů na všech úrovních veřejné správy.

Adresa

Prague Gate
Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4

Kontakt

Tel.: +420 272 019 555

E-mail: obchod@notes.cz

Notes CS, a. s.

© 2020 All rights reserved FollowEleven.cz

Shopping Basket