Notes CS - Kiosková a terminálová řešení

Terminálová řešení

Naše společnost nabízí i terminálová řešení, tedy zákazníkům dodávané hotové stanice s předem stanoveným nainstalovaným systémem a funkčností. Terminálová řešení nabízíme na platformách OS Linux, AIX i Windows. Specializujeme se na ukotvené, tedy nepřenosné terminály, výjimkou v našich referencích nejsou, ale ani přenosné terminály, fungující např. s čtečkami RFID kódů.

Software pro terminály

Mimo komplexních řešení vyvíjíme i software pro námi dodávané terminály, softwarové řešení dodáváme v tenké i silné podobě. Varianta typu klienta se vždy odvíjí od zákazníkem stanovených požadavků.

HW terminálů

Jsme schopni zajistit dostatečně výkonný HW pro vaše terminálová řešení, upřednostňujeme řešení dodávanými našimi partnerskými společnostmi, u kterých se cena pohybuje v nejnižších možných cenových relacích. Nebráníme se však ani konfiguraci HW na míru s kombinací komponent značek ostatních výrobců.

Doplňující služby

Celé automatizované řešení jsme schopni dodat s celou řadou doplňujících služeb. Našimi zákazníky jsou nejčastěji vyžadovány služby zajišťující archivaci dat, zajištění bezztrátového provozu – tj. zabezpečení uchování všech uložených i právě odesílaných dat při výpadcích systému. Dalšími běžně používanými funkcemi systému je monitorování provozu, vzdálená správa terminálových míst, ale i zasílání periodických reportů, jejichž obsah je definován zákazníky.

Parametry terminálového provozu

  • Zajištění transakčního provozu i datové komunikace (tj. offline i online provoz)
  • Možnost pevných i wireless připojení (např. ADSL, UMTS nebo GMS a další..)
  • Tisk dokladu o provedení služby
  • Zabezpečená komunikace přes SSL
  • Mnohé další

Terminálová řešení

Společnost Notes CS a.s. nabízí novým i stávajícím zákazníkům vývoj a implementaci terminálových řešení. Terminály neboli kiosky jsou aktuálním trendem při automatizování řešení ve všech odvětvích.

Více informací zde

Notes CS a.s.

Disponujeme zkušenostmi s vývojem a implementací vlastních řešení na řadě technologických platforem v heterogeních prostředích, kterými jsou IBM AIX, MS Windows, Linux a další.

Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4

Tel: +420 272 019 555
E-mail: obchod@notes.cz
Podrobný kontakt

Firemní politika je založena na dlouhodobé obchodní spolupráci, udržení si stálých zákazníků a kladení důrazu na jejich spokojenost s našimi poskytovanými službami. Ve všech poskytovaných službách, kterými jsou poskytování technické podpory, konzultace, analytické služby, vývoj, implentace i obchodní činnost, klademe primárně důraz na poskytování prvotřídních služeb.